מאמי מייקאובר – הניתוח שיעלה לאימהות את הביטחון!

אנחנו עוזרים לך להיות שלמה עם עצמך! השאירי פרטים עכשיו ונשמח לסייע לך!
מאמי מייקאובר: חזרה לגזרה הקודמת!
מאמי מייקאובר: חזרה לגזרה הקודמת!

תשעה חודשי הריון המלווים בשינויים הורמונאליים ופיזיים משפיעים על השדיים, הבטן, הרגליים ואזורים רבים נוספים בגוף האישה.

אחרי ההריון והלידה נשים רבות מתעסקות בעודף המשקל ובשינויים הרבים אותם חווה הגוף. הן תרות אחר פתרונות לשיפור המראה והשבת הבטחון העצמי וזאת באמצעות טיפולים קוסמטיים פולשניים והליכים כירורגים כדי לשפר את המראה שאחרי הלידה.

מנתחים פלסטיים רבים מציעים כעת את מה שהם מכנים בשם מאמי מייק אובר Mommy Makeover, טיפול המספק והמציעה מענה לשינויי הגוף הניכרים לאחר ההריון והלידה באמצעות ניתוח בודד, אשר בדרך כלל משלב מספר פעולות:
• מתיחת בטן
• עיצוב חזה- הרמת חזה, הקטנה או הגדלה.
• שאיבת שומן

מהם השלבים?

מתיחת בטן

כתוצאה מעלייה במשקל ולחץ מוגבר המופעל בהריון על אזור המתניים, צורתה וגודלה של הבטן משתנים.

במקרים בהם שינויים בהרגלי התזונה או הפעילות הגופנית אינם מספקים את התוצאה הראויה, הליך כירורגי כמו מתיחת בטן עשוי להיות הפתרון הטוב ביותר.

מתיחת בטן משחזרת ומשיבה את המוצקות לאזור הבטן וכוללת את הסרת קפלי העור העודפים. הניתוח מתבצע באמצעות חתך קטן בשיפולי הבטן ובמקביל מתבצעת שאיבת שומן.

נשים שעברו ניתוח קיסרי בעבר, עשויות להרויח מהניתוח באמצעות הסרת הצלקת בעת ניתוח מתיחת הבטן.

עיצוב חזה

אחרי ההנקה השדיים מאבדים את רקמותיהן ונוצרים שדיים נפולות ונשים מעוניינות לעצב את החזה מחדש. הרמת חזה משמשת כפתרון  לטווח הארוך עבור שדיים נפולים ובמקביל מטפלת באובדן נפח השד. הרמת השד עצמה אינה פותרת את הבעיה ונשים רבות בוחרות לשחזר את השדיים באמצעות החדרת שתלים. במקרים אחרים שיפור מראה השד נעשה באמצעות הסרת הרקמה העודפת.

שאיבת שומן

שאיבת שומן לבדה מטפלת בעודף השומן, אבל אינה פותרת את בעיית העור העודף ואינה מטפלת בשרירים מתוחים.

לשם כך תתבצע מתיחת בטן בשילוב של שאיבת השומן, במסגרת הליך המאמי מייק אובר המעניקים למטופלת קויי מתאר יפים ומסייעים ביצירת בטן שטוחה.

הסרת שומן מיושמת באמצעות החדרת צינורית דקה מתחת לעור לצורך הסרת עודפי השומן במערכת ואקום מיוחדת.

טיפול בסימני מתיחה

עלייה או אובדן משקל בעקבות ההריון מובילים ויוצרים מתיחות בשכבת הדרמיס בעור. מתיחה בשכבה זו  מובילה להחלשות הקולגן ושבירותו. למרות העובדה שסימני המתיחה הן עניין גנטי במידה מסוימת, ייתכן שניתן למזער את חומרתם באמצעות שמירה על עור לח.

סימני מתיחה יכולים להופיע כמעט בכל מקום בגוף, אך בדרך כלל מתפתחים בעיקר באזור הבטן, שדיים, ירכיים, מותניים וישבן, בתקופת ההריון.

טיפולי לייזר חדשים עשויים לצמצם את הבעיה. מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי אשר יכול להמליץ על הטיפול המתאים.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לנשים המבקשות לשחזר את המראה של הגוף. מנתחים פלסטיים ממליצים לתת לגוף מנוחה כשלושה עד שישה חודשים לאחר הלידה כדי לסייע לו בריפוי ובהחלמה. כמו כן, חשוב להפסיק את פעולת ההנקה טרם ביצוע הניתוח כדי לאפשר למנתח להעריך את הגודל והמיקום הטבעיים של השד.

יתרונות הטיפול

טיפול המאמי מייק אובר משלב מספר פרוצדורות רפואיות הנעשות במקביל. טיפול בודד חוסך מהמטופלת לפנות למספר מנתחים פלסטיים.

כיום נשים רבות בוחרות בניתוח משום שעולם הרפואה מציע טכניקות יעילות וחדשות לשיכוך כאבים, דבר אשר הופך את הניתוח לפרוצדורה קלה יותר עבור המטופלת. ניתן להזריק חומר הרדמה לצורך אלחוש, לחתכים המקומיים המתבצעים בעור.

חומר ההרדמה משכך כאבים למשך כ- 48 שעות ומונע סבל. הניתוח עצמו נעשה תחת הרדמה מלאה וכעבור חודש ניתן לשוב לפעילות גופנית מלאה.

ראו גם:

הקטנת חזה לאחר הלידה

.

אנחנו עוזרים לך להיות שלמה עם עצמך! השאירי פרטים עכשיו ונשמח לסייע לך!
074-7691308 דילוג לתוכן