שתלי פוליאוריתן – הגדלת חזה

אנחנו עוזרים לך להיות שלמה עם עצמך! השאירי פרטים עכשיו ונשמח לסייע לך!

שתלי פוליאוריתן - הגדלת חזהאישה המבקשת לבצע הליך של הגדלת חזה, נתקלת במגוון עצום של אפשרויות העומדות לרשותה: סיליקון, שתלים מלוחים, שתלי דמעה, שתלים עגולים, מעל או מתחת לשריר. אפשרות נוספת היא שתלי פוליאוריתן להגדלת החזה.

שתלי פוליאוריתן הם סוג של שתלי סיליקון אשר קיימים כבר ארבעים שנים. הם מכילים ג'ל סיליקון מלוכד בדומה לכל שתלי הסיליקון האחרים, כאשר ההבדל היחיד ביניהם הוא ששתלים אלו מורכבים משכבה של 1-2 מ"מ קצף פוליאוריתן המייצב את השתלים כאשר הם מוחדרים אל פני שטח החזה.

מקור השתלים הוא בברזיל, הם אושרו לשימוש לאחרונה בארץ, וייחודם הוא בכך ששיעור ההתכווצות שלהם מינימאלי. השתלים מתחברים אל רקמת השד ומתקבעים בה, ונעים עימה באופן מתואם. קיבוע השתלים מונע סיבוכים נפוצים אשר כרוכים בהליכי שתלים אחרים, כולל צניחתם.

בטיחות שתלי פוליאוריתן להגדלת חזה

בשנת 1980 הוסרו שתלי פוליאוריתן באופן זמני מהשוק בשל חששות אודות הפוטנציאל שלהם להגביר את הסיכון לסרטן.

מחקרים גדולים נוספים שבוצעו מאז בארה"ב, קנדה ואוסטרליה, הוכיחו כי חשש זה היה מופרך והשתלים אינם כרוכים בהגדלת הסיכון לסרטן ואף אינם גורמים למחלות אחרות.

בנוסף, שתלי פוליאוריתן עשויים מג'ל סיליקון מלוכד ויציב אשר אינו דולף בדומה למקרים מסוימים אשר התרחשו בסגנון הישן יותר של סיליקון.

תוצאות הגדלת חזה באמצעות שתלי פוליאוריתן

כל מטופלת היא שונה, ולכן, על מנת לספק את התוצאה המבוקשת, יש להתייעץ עם הרופא טרם ביצוע ההליך. לאחר שהמטופלת מבינה את התוצאות הרצויות שלה, הרופא משתמש בידע ובניסיון שלו על מנת להסביר לה על שתלי פוליאוריתן והתוצאות הצפויות לה בהתאם לצורת הגוף והמטרות האישיות אותן היא מבקשת להשיג בעקבות התהליך.

הספרות הרפואית מדווחת על תוצאות חזה רך בדומה לתחושת חזה טבעי, יותר ממה שניתן לצפות מתהליכים של שתלים אחרים.

לטענת רופאים רבים, ניתן לראות תוצאות מניתוח שתלי פוליאוריתן להגדלת חזה בין שלושה לארבעה חודשים, אך אין תשובות מדויקות. כלומר, לא קיימת מסגרת זמן מדויקת להשפעה הרצויה של השתלים.

בתחילה השדיים יראו נפוחים וגדולים מידי, אך עם הזמן הם יגיעו למיקומם האידיאלי. מראה שדיים גבוהים ונפוחים מידי עם תום הניתוח, הם תופעה נפוצה מאוד. אך ברגע שנפיחות הרקמות מתרככת, והחלק התחתון של השדיים נמתח, השתלים מתיישבים במקומם הטבעי. תהליך זה מתרחש בדרך כלל לאחר שלושה חודשים. יש לגלות סבלנות ולבצע את טכניקות העיסוי עליהן ימליץ הרופא על מנת לשפר את תהליך ההחלמה.

שתלים אלו זמינים במגוון רחב של צורות. ניתן להשיגם בצורות עגולות, צורת דמעה, זקופים, ואנטומיים. כל צורה זמינה בגדלים שונים. כלומר, ניתן לעצב את השתלים בהתאם להעדפה האישית של המטופלת, ובהתאם לצורת החזה הנוכחית שלה, על מנת לספק את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

ראו גם:

השוואת מחירי הגדלת חזה

אנחנו עוזרים לך להיות שלמה עם עצמך! השאירי פרטים עכשיו ונשמח לסייע לך!
074-7691308 דילוג לתוכן